Dne 16. 5. 2026 proběhl již 6. ročník tradičního cyklovýletu SDH Lomec, tentokrát symbolicky „z Lomečka do Lomečka“.
Navzdory nepříznivému počasí a občasnému dešti se akce zúčastnilo přibližně 20 odvážných účastníků, kteří se nenechali odradit a vyrazili vstříc společnému dobrodružství.
Trasa vedla přes Čáslav, Žleby (kde proběhl společný oběd) a dále přes Vodranty zpět na Lomeček, kde na všechny čekala zasloužená odměna v podobě výborného guláše.
Celý den se nesl ve znamení pohody, dobré zábavy a úsměvů na tvářích, které nepřekazilo ani proměnlivé počasí. Děkujeme všem účastníkům za skvělou atmosféru a těšíme se na další společný ročník!
Na závěr celé akce byl odhalen maskot sportovních družstev SDH Lomec, kterého vytvořil náš člen..
Více info a foto naleznete zde: |